I moodul: 11. – 13. oktoober 2019. Teema: ajurveeda baaspõhimõtted
Ajurveeda päritolu ja filosoofia. Viis elementi. Kolm doshat energiat (Vata, Pitta, Kapha). Kakskümmend omadust. Seitse kude. Kuus maitset. Rütm eluiga, aastaajad, päevarutiin. Kolm gunat. Individuaalne lähenemine.
II moodul: 9. – 10. november 2019. Teema: ajurveeda massaaži alused; Padabhyanga (ajurveeda jalamassaaž)
Ajurveeda manuaalteraapiate tutvustus. Õpime ajurveeda jalamassaaž ülesehitust, erinevad haarded, liigutused, vajutused, venitused, jne. Maandatus ja kontakti leidmine läbi jalgade keha, meele ja emotsioonide tasandil.
III moodul: 18. – 19. jaanuar 2020. Teema: Pristhabyanga (ajurveeda seljamassaaž)
Õpime tundma selja anatoomiat läbi puudutuse. Holistiline kontseptsioon seljapingetega töötamisel. Ajurveeda massaaži põhialused. Sobivad ja mõjusad meditsiinilised õlid.
IV moodul + VI moodul 1 päev: 25. – 27. september 2020. Teema: Mukahaabhyanga (ajurveeda näomassaaž); Siroabhyanga (ajurveeda peamassaaž) + Kordustehnikad ja erinevate kehaosade massaaž.
Olulisemad marma punktid näo ja pea piirkonnas ning nende mõjutamine läbi ajurveeda massaaži tehnikate. Spetsiaalsed õlid ja pulbrid, mida kasutada ja nende omadused.
Juba õpitud tehnikate süvendamine ja oskuste laiendamine läbi lisadetailide. Eriline tähelepanu enamlevinud kehapiirkondade kõrvalekalletel ja vastava teraapia valikul. Terapeudi enda suhtumine, teadlikkus ja õige hingamine. Õlide teooria.
V moodul: 24. – 25. oktoober 2020. Teema: Garshana (ajurveeda kuivmassaaž) + Udvarthana (ajurveeda massaaž taimeürtide ja pastadega)
Kuivmassaaž, millel on kudesid vähendav ja ainevahetust soodustav mõju. Õpime kasutama spetsiaalseid tehnikaid ning tutvume erinevate ürtide, pastadega.
VII moodul + VI moodul 1 päev : 20. – 22. november 2020. Teema: Abhyanga ja Svedana (ajurveeda õlimassaaž rohke sooja õliga ja higistamise protseduur) + Kordustehnikad ja erinevate kehaosade massaaž.
Õpime ja praktiseerime Abhyanga läbiviimise protsessi nii massaaži saaja kui teostaja seisukohast. Läbi sisemise kogemuse esile kerkivad küsimused ja rõhuasetuse seadmine. Higistamine kui ajurveeda manuaalteraapia oluline töörist. Terapeudi eneseabi, praktilised ülesanded ja harjutused.
Juba õpitud tehnikate süvendamine ja oskuste laiendamine läbi lisadetailide. Eriline tähelepanu enamlevinud kehapiirkondade kõrvalekalletel ja vastava teraapia valikul. Terapeudi enda suhtumine, teadlikkus ja õige hingamine. Õlide teooria.
VIII moodul: 23. – 24. jaanuar 2021. Teema: kokkuvõte ja tehnikate kordamine
Kordame üle kõik õpitud tehnikad ja keskendume praktikas ette tulnud küsimustele. Erinevate individuaalsusest lähtuvalte juhtumite praktika. Tervikliku teraapia olemus, nähtavate ja nähtamatute osade kaasamine.
IX moodul: kuupäevad täpsustamisel. Teema: eksam (eraldi tasu eest, vabatahtlik)
Soovi korral on võimalik sooritada eksam, mis koosneb kirjalikust teooria osast (ajurveeda baaspõhimõtted) ning praktilisest manuaalteraapiate osast (supervisoon). Eksam on tasuline ning selle hind ei sisaldu I – IX mooduli maksete hulgas.